Rīgā: +371-20044707 vai +371-20370707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Teleskops, Spica 130/1000 EQ3, Bresser ar saules, mēness un planētu filtriem

9430110
Preces ID:927487
36750 
Piegādātāja noliktavā: 1 prece(s)
+
Piegāde
Apmaksas veidi
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantija

SMS / E-pasta paziņojumi

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Dažādi maksājuma veidiPay orders in convenient ways: cash to the courier, by bank transfer on the receipt of the bank or by credit card right at the time of the order.

Godīga cenaLepojamies, ka arī juridiskām personām esošā cena ir bez kādiem papildus maksājumiem!

Liels spogulis apvienojumā ar lielu fokusa attālumu ļauj naksnīgajās debesīs novērot dažādus objektus. Pateicoties katadioptriskai sistēmai (integrētais Barlow objektīvs), caurules garums ir īss, neskatoties uz lielo fokusa attālumu, padarot ierīci ļoti pārnēsājamu. Taču arī BRESSER Spica mehānika ir ļoti jaudīga. Augstas kvalitātes ekvatoriālais stiprinājums ļauj ikvienam lietotājam perfekti noregulēt teleskopu pēc iespējas īsākā laikā. Fokusētājs, kas atrodas uz sānu caurules, ir standarta komplektācijā ar Ņūtona reflektora teleskopu. Izpētiet mūsu Saules sistēmas planētas un atklājiet jaunas pasaules. Vai vēlaties nekavējoties ierakstīt savus novērojumus, lai dalītos tajos ar citiem? Izmantojot komplektācijā iekļauto viedtālruņa kameras adapteri, jūs varat nofotografēt savus labākos novērojumus uzreiz caur teleskopu.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka ''Ņūtona'' tipa atstarojošie teleskopi ir ļoti labi astronomiskiem novērojumiem zvaigžņotajās debesīs, bet nav labi piemēroti dabas un ainavu vērošanai dienas laikā. Tāpēc mēs iesakām BRESSER objektīvu teleskopus dabas un ainavu novērojumiem.



ĪPAŠĪBAS

Optiskā sistēma: Ņūtona reflektors

Maks. Noderīgais palielinājums: 260x

Objektīva diametrs: 130 mm

Fokusa attālums: 1000 mm

Fokālā attiecība: f / 7,7

Stiprinājums: ekvatoriālais EQ

Okulāra diametrs: 31,7 mm (1,25 collas)



PIEGĀDES APJOMS

Teleskops ar stiprinājumu

Saules filtrs

Mēness un planētu filtru komplekts (4 gab.)

Okulāri: 4 mm, 20 mm

LED skatu meklētājs

Barlow lēca 3x

Viedtālruņa kameras adapteris

Alumīnija statīvs

Piederumu plaukts

Astro R-Lite lukturītis



Ražotājs:
BRESSER
Tevi varētu interesēt